Καλώς ήρθες στο JobFair!

Το καλύτερο networking event έφτασε και φέτος στην πόλη σου!

Σπουδάζεις στο Πολυτεχνείο ή στην ΣΘΕ του ΑΠΘ και θέλεις να δικτυωθείς στην αγορά εργασίας; Θέλεις να έρθεις σε επαφή με καταξιωμένες εταιρείες και να μάθεις το προφίλ εργαζομένου που ψάχνουν; Θέλεις να παρακολουθήσεις ενδιαφέροντα workshops από εταιρείες?

Τότε μην το πολυσκέφτεσαι και δήλωσε τώρα συμμετοχή στο JobFair!

Το BEST Thessaloniki διοργανώνει το JobFair στις 19 και 20 Δεκεμβρίου στο ΚΕΔΕΑ. Οι συμμετέχουσες εταιρείες αναζητούν νέα πρόσωπα για συνεργασία και ένα από αυτά μπορεί να είσαι εσύ.

Τι είναι όμως το JobFair;

Το JobFair αποτελεί ένα event δικτύωσης μέσα από το οποίο οι φοιτητές έρχονται σε επαφή με εταιρείες και ενημερώνονται για το τι ζητάει η αγορά εργασίας. Είναι η τέλεια ευκαιρία κάθε φοιτητή και φοιτήτριας για άμεση επαφή και αλληλεπίδραση με πιθανούς εργοδότες.

Μέχρι τότε, δημιουργήσαμε ένα μέρος δημόσιας συζήτησης, όπου μπορείς να συζητήσεις και με άλλους τι θα ήθελες να δεις σε αυτό το event ή και με ποιες εταιρείες θα ήθελες να βρεθείς από κοντά! Μπορείς να γράψεις τις προτάσεις σου εδώ!!!

Οι εγγραφές δεν έχουν ξεκινήσει ακόμη!!