Είσαι φοιτητής και ψάχνεις συνεχώς νέες εμπειρίες στον ελεύθερο σου χρόνο; Ξεκίνησε το νέο εξάμηνο και αναζητάς κάτι εντελώς καινούριο και διαφορετικό που θα συνδυάζει μοναδικές εμπειρίες, προσωπική ανάπτυξη, ταξίδια, καινούριες γνωριμίες με φοιτητές από όλη την Ευρώπη και πολλά άλλα;

Έλα να γνωρίσεις το BEST!

Το BEST (Board of European Students of Technology) είναι ένας πανευρωπαϊκός, μη κερδοσκοπικός, φοιτητικός οργανισμός που απευθύνεται κυρίως σε φοιτητές τεχνολογίας και που πλέον δραστηριοποιείται σε 95 τεχνολογικά ιδρύματα σε όλη την Ευρώπη. Μέσω των διαφόρων events που διοργανώνει, προσφέρει υποστήριξη επαγγελματικής σταδιοδρομίας, συμπληρωματική εκπαίδευση και συμμετοχή στην εκπαίδευση.

Στην πορεία προς την επίτευξη αυτών των στόχων, τα μέλη του BEST έχουν τη δυνατότητα να εξελιχθούν σε διάφορους τομείς συνδυάζοντας τον εθελοντισμό με την ανάπτυξη των δεξιοτήτων τους και τη διασκέδαση.

Αν κάτι από αυτά που διάβασες παραπάνω σου κίνησε το ενδιαφέρον, τότε ετοιμάσου για κάτι ακόμα καλύτερο! Αυτήν την χρονική περίοδο, από 7  έως 16 Μαρτίου διοργανώνουμε το μεγαλύτερο event μας, για το οποίο δουλεύουμε εδώ και 3 μήνες. Πρόκειται για το δεκαήμερο ακαδημαϊκό σεμινάριό μας με θέμα “Bioengineering”, στο οποίο συμμετέχοντες θα είναι 23 φοιτητές από τεχνολογικά ιδρύματα όλης της Ευρώπης και του Καναδά, καθώς και 12 προπτυχιακοί φοιτητές από το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης. Με το να γίνεις μέλος του BEST έχεις την δυνατότητα να δεις από κοντά πώς διοργανώνεται ένα τόσο μεγάλο event, να έρθεις σε επαφή με ένα πολύ ενδιαφέρον ακαδημαϊκό θέμα και φυσικά να γνωρίσεις φοιτητές από όλη την Ευρώπη και να ζήσεις μία μοναδική εμπειρία!

Αν λοιπόν ανυπομονείς να μας γνωρίσεις από κοντά και να μάθεις περισσότερες λεπτομέρειες για τον οργανισμό, έλα το Σάββατο 24/2 στις 16:30 στην Αίθουσα Γενικών Συνελεύσεων των Χημικών Μηχανικών, στο ισόγειο του Κτιρίου Δ, δίπλα στις γραμματείες…Meet BEST Thessaloniki! Σε περιμένουμε!

Συμπλήρωσε τη φόρμα: https://goo.gl/forms/z5NwFZt5Kz98l9B33

The Most Recommended 1Z0-060 Certification Material For Oracle Database

An old lady shed tears and said that she Oracle 1Z0-060 Certification Material just went out to buy food. I can consider letting Oracle Database 1Z0-060 him postpone Upgrade to Oracle Database 12c 1Z0-060 Certification Material bedtime. Ding 1Z0-060 Certification Material Xiaofei put on Oracle 1Z0-060 Certification Material his clothes, stuffed his pockets when he left, and brought the last rag doll.

They all Upgrade to Oracle Database 12c wore the most popular bell bottoms and jackets at the 1Z0-060 Certification Material time. The words arrived, the tea house arrived, Huang old broken shoes got off the car, took the two dogs to the Oracle Database 1Z0-060 tea house. In such Oracle 1Z0-060 Certification Material a place in the four villages of Dayue, it is really not easy to have such a person. Zhang Haoran loosened the Oracle 1Z0-060 Certification Material hand that screwed Liu Haizhu s arm and covered his eyes. Zhang Haoran actually stayed in Oracle 1Z0-060 Certification Material the detention center for two days and came out Liu Oracle 1Z0-060 Certification Material Haizhu threw the last pack of things into the car and said to Zhou Meng Stay in the car, no matter what happens, don t move.

Of Oracle 1Z0-060 Certification Material Oracle Database 1Z0-060 Certification Material 1Z0-060 Certification Material course, Oracle 1Z0-060 Certification Material he was Oracle 1Z0-060 Certification Material happy to answer. What Oracle 1Z0-060 Certification Material happened, Master Zhuo bad Upgrade to Oracle Database 12c She panicked and began a real resistance. I thought about Oracle Database 1Z0-060 going to Shuiyu Temple for a few days.